In november kreeg ik een mail voor een gezinsshoot met dit leuke gezin. Ze wilden graag een leuke foto laten maken die ze aan opa en oma voor de kerst konden geven. Altijd leuk!
Op de foto zoals jullie zijn
De kleine baby werd net gevoed bij binnenkomst en de grotere zus was lekker aan het spelen.
Zij kozen voor de “hour in my life” sessie, dus zij blijven lekker doorgaan met wat ze al deden. Tijdens een “hour in my life” sessie maak ik een uur tot anderhalf uur lang foto’s van jullie gezin terwijl jullie doen wat jullie leuk vinden. Het is een mix tussen lifestyle en documentaire: ik focus me op mooie foto’s van jullie allemaal, maar de grappige en niet perfecte momenten als een huilende baby moeten daar ook zeker tussen staan.
Bij deze sessie was dat extra leuk: na wat foto’s te hebben gemaakt van iedereen was het tijd om te proberen een foto met zijn vieren te maken. Proberen vooral, want de baby bleek niet zo blij en ging huilen. Grote zus vond dat maar niks en die wilde dus zo snel mogelijk daarvandaan. Het resultaat was een gezinsfoto met een huilende baby en vluchtende zus, lachende moeder en verbijsterende vader. Ik vond ‘m briljant en schoot vrolijk door.
Het mooie plaatje voordat het mis ging had ik gelukkig ook. We hadden al even lekker voorgelezen om de kids vrolijk op de foto te kunnen zetten. Maar het leuke was: dit gezin koos voor het realistische plaatje! En opa en oma ook. Dat vind ik leuk!
Blije fotograaf en blije klanten dus na deze sessie. Het beste resultaat!
Bekijk de foto’s hier:
Wil jij ook leuke foto’s van je gezin?
Maar dan wel gewoon zoals jullie zien en niet geposeerd en stijf? Ik help je graag!
Je kunt kiezen voor een “hour in my life” waar ik jullie volg en foto’s van jullie maak terwijl jullie doen wat jullie het leukste vinden: samen rennen op het strand, spelen in de speeltuin of gewoon van elkaar genieten en spelen thuis.
De andere optie is een “natuurlijk gezinsportret“.
Wil je gewoon een foto boven de bank waar het hele gezin in de camera kijkt? Dan kies je voor deze. Ik zeg altijd dat ik ‘ongeposeerde’ fotografie doe, maar bij deze ga je toch met zijn allen zitten voor de foto. Echter heb ik spelletjes en vragen om jullie niet stijf en gespannen op de foto te krijgen, maar gewoon fijn ontspannen – zoals jullie normaal ook zijn.
Neem contact met mij op voor meer informatie of om een datum te prikken!